Straalketel / mobiele straalketel
Voor het zandstralen van onderdelen om te lassen of verven.
Gebruik aluminium oxide of glasparels voor het schoonmaken.
De ketel is o.a. uitgerust met een zandstraal pistool, 4 nozzles
(2mm, 2,5mm, 3mm en 3,5mm) ,manometer, straalmasker, trechter en slang.
- tank volume = 20L
- slanglengte = 2,5m
- werkdruk = 4,5 - 8,5 bar
- luchtverbruik = min 170 - max 700 L/min
Productafmetingen:
| Length | 830 mm |
|---|---|
| Width | 480 mm |
| Height | 290 mm |
| Weight | 13,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 420 mm |
| Height | 360 mm |
| Weight | 15,00 kg |