Steek slagsleutel
Speciaal voor het zware werk
-maat = 95mm
-norm = Din133
-chrome-vanadium staal
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 10,22 kg |