Motor voor bandschuurmachine
Geschikt voor de bandschuurmachine BSM075.
Productafmetingen:
| Length | 315 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 12,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 13,50 kg |
Motor voor bandschuurmachine
Geschikt voor de bandschuurmachine BSM075.
| Length | 315 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 12,9 kg |
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 13,50 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren