Solenoide / stopmagneet 12V flens cummins
Productafmetingen:
| Length | 215 mm |
|---|---|
| Width | 96 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 63 mm |
| Weight | 0,90 kg |
Solenoide / stopmagneet 12V flens cummins
| Length | 215 mm |
|---|---|
| Width | 96 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,7 kg |
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 63 mm |
| Weight | 0,90 kg |