Solenoid / stoprelais
Productafmetingen:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 67 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,36 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Solenoid / stoprelais
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 67 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,36 kg |
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,40 kg |