Persblok voor werkplaatspers
Dit persblok is geschikt voor de 20 ton persen SP20HAL, SP20HHL en SP20HHV.
Productafmetingen:
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 7,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 7,10 kg |