Persblok voor werkplaatspers
Dit persblok is geschikt voor de 50 ton persen SP50HAL, SP50HHV en SP50HEL.
Productafmetingen:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 132 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 12,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 142 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 12,10 kg |