Lamp voor zandstraalkast geschikt voor SB09A, SB11A, SB19A en SB22AB
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Lamp voor zandstraalkast geschikt voor SB09A, SB11A, SB19A en SB22AB
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren