Deze keramische nozzle is geschikt voor het zandstraalpistool SB220LG.
maat = 7mm
diameter = 18,7mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 19 mm |
|---|---|
| Width | 19 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,02 kg |