Nozzle voor SK28LG
maat = 7,5mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Nozzle voor SK28LG
maat = 7,5mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 0,20 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren