Stevige en praktische gereedschapskist met twee laden en bovencompartiment. Ideaal voor werkplaats, garage of mobiel gebruik.
- 2 kogellager-gelagerde laden zorgt voor soepele ladebeweging en hogere belastbaarheid.
- Bovencompartiment met opklapbaar deksel biedt extra opbergruimte voor grotere gereedschappen of accessoires.
- Centrale ladevergrendeling. Alle laden in één beweging vergrendeld of ontgrendeld, voor veiligheid en gebruiksgemak.
- Handgreep aan bovendeksel. Vergemakkelijkt het verplaatsen, zelfs wanneer de kist volgeladen is.
Specificaties
| Aantal laden | 2 |
| Aantal vakken | 1 |
| Lade grootte | 2 st: 445 x 195 x 34mm |
| Grootte van het compartiment | 511 x 205 x 40mm |
Productafmetingen:
| Length | 570 mm |
|---|---|
| Width | 260 mm |
| Height | 290 mm |
| Weight | 6,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 580 mm |
|---|---|
| Width | 265 mm |
| Height | 295 mm |
| Weight | 7,10 kg |