Tapset metrisch
Hooggelegeerd staal
17x snijkussens en 17x tappen:
- 3mm x 0,5
- 3mm x 0,6
- 4mm x 0,7
- 4mm x 0,75
- 5mm x 0,8
- 5mm x 0,9
- 6mm x 0,75
- 6mm x 1,0
- 7mm x 0,75
- 7mm x 1,0
- 8mm x 1,0
- 8mm x 1,25
- 10mm x 1,25
- 10mm x 1,5
- 12mm x 1,5
- 12mm x 1,75
- 1/8 - 27
- 1x verstelbare taphouder
- 1x T taphouder
- 1x wringijzer voor snijkussens
- 1x schroevendraaier
- 1x schroefdraadmeter
- 1x opbergbox
Productafmetingen:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 175 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 1,432 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 295 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 1,49 kg |