Bandenvulpistool / bandenpistool / bandenmeter / bandenblazer / bandenvulmeter / bandenspanningsmeter
Deze degelijke professionele bandenpomp is ideaal voor het eenvoudig vullen en ontluchten van uw banden.
manometer diam. = 80mm
max. werkdruk = 12bar (170psi)
druk afleesbaar vanaf 0,1bar
lengte vulslang = 1500mm
inclusief pompstok
ergonomisch design
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,8 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,80 kg |