Specificaties
| Voltage | 110V / 220V (AC) |
| Verleng adapter | 600 mm |
| Vermogen | 1.2 kW |
| Toerental | 156 rpm |
| Werkradius max. | 1200 - 1700 mm |
| Tapbereik | M6 to M36 |
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 880 mm |
|---|---|
| Width | 790 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 60,00 kg |