Fabbri professionele bandenreparatieset voor het snel repareren van een lekke band van uw voertuig. Alleen geschikt voor gebruik bij tubeless banden.
Inhoud:
1 proppenboor
1 doorsteeknaald
15 bandenproppen / reparatiekoorden
1 mes
1 tube lijm 12ml
1 ventieldraaier
1 bandendrukmeter
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 252 mm |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,66 kg |