Verlengstukken voor 6'' velgen is geschikt voor motorfietsadapter REF26MC.
Productafmetingen:
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,76 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 0,80 kg |
Verlengstukken voor 6'' velgen is geschikt voor motorfietsadapter REF26MC.
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,76 kg |
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 0,80 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren