Met de draagbare buiswals / pijpenwals van Cowley kan u handmatig buizen buigen. Zeer geschikt voor het produceren van op maat gemaakte buiscomponenten. Deze buizenwals is uitgerust met een trapezium spindel en wordt standaard geleverd met 1 set rollers voor het buigen van buizen.
Specificaties:
- ronde buis-pijp / max. capaciteit = 38mm / min. radius 508mm
- hand bediend
Productafmetingen:
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 30,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 630 mm |
|---|---|
| Width | 390 mm |
| Height | 230 mm |
| Weight | 30,66 kg |