Terugslagklep, 2"
Messing veerbelaste voetklep met RVS 304 filter
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 135 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 0,51 kg |