Verdeeldoos / verdeelkast / stroomverdeler
Deze Fluxon zeer uitgebreide verdeelkast kan makkelijk aan de muur gemonteerd worden en ideaal voor gebruik in bijvoorbeeld werkplaatsen en garages.
Ingang:
CEE stekker 63A / 5-polig / 400V / IP67
Uitgang:
3x CEE stopcontact 16A / 5-polig / 400V / IP44
3x CEE stopcontact 32A / 5-polig / 400V / IP44
1x CEE stopcontact 63A / 5-polig / 400V / IP67
8x stopcontact (DIN49440) 16A / 230V / IP44
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 12,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 720 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 225 mm |
| Weight | 15,00 kg |