Praktische verdeelkast voor stroomverdeling in werkplaatsen en op bouwlocaties. Voorzien van standaard kracht- en lichtstroomaansluitingen, geschikt voor industrieel gebruik.
- IP44 beschermingsgraad
Beschermd tegen spatwater en stof voor gebruik binnen en buiten.
- 6-voudige stroomverdeling
Voorzien van 2x CEE 5-polige contactdozen (16A) en 4x geaarde 230V stopcontacten.
- CEE afgedekte stopcontacten
Contactdozen voorzien van beschermkap tegen vuil en vocht.
- 2 meter neopreen voedingskabel
Flexibele H07RN-F kabel voor aansluiting op krachtstroom.
- CEE-stekker 5-polig, 16A inbegrepen
Standaardaansluiting voor directe inzetbaarheid.
Specificaties
| Type | staande verdeelkast |
| Netspanning | 220/380V - 240/415V |
| Voedingskabel | 2mtr H07RN-F 2.4mm neopreen |
| Isolatieklasse | IP44 |
| Input connection | CEE 5-polig 16 A |
| Uitgangen | 2 x CEE 5 poli 16A / 4 x Schuko 16A |
Productafmetingen:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 3,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 380 mm |
| Weight | 3,50 kg |