Stofafzuiginstallatie / stofafzuiging
Deze ZionAir stofafzuiginstallatie is zeer geschikt voor het opzuigen van spaanders en fijn stof. Handig bij het gebruik van onder andere zaag en schuurmachines.
De installatie is geplaatst op wieltjes en daardoor makkelijk te verplaatsen.
- voltage = 230V / 50Hz
- motorvermogen = 1,5kW
- geluidsniveau = 87,1dB
- diameter inlaat = 1:100mm / 2:125mm
- diameter ventilator = 300mm
- capaciteit zak = 153L
- diameter zak = 500mm
- hoogte zak = 850mm
- afzuigcapaciteit = 2500m³/uur
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 850 mm |
| Productbreedte | 560 mm |
| Producthoogte | 1.860 mm |
| Productgewicht | 47,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 920 mm |
| Verpakkingsbreedte | 580 mm |
| Verpakkingshoogte | 580 mm |
| Gewicht | 47,00 Kg |