[VL35F400] Twee koloms hefbrug 4000kg 400V Premium
Hefbruggen / 2 Koloms hefbruggen Merk: Falco Sollevatori Falco Sollevatori
Productcode: VL35F400
EAN: 8720028070435
Beschikbaarheid: Uitverkocht
Naar verwachting weer op voorraad: 1 - 3 weken
  • Hefcapaciteit
  • Hefhoogte min.
  • Voltage
  • Hefhoogte max. incl. pads
  • Telescooparm kort
  • Telescooparm lang
  • Type olie
  • Motorvermogen
  • Kolomhoogte
  • Doorrijbreedte
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
14 dagen retourbeleid.
  • Volautomatisch
  • Twee- en drievoudige uitschuifbare armen
  • Kwaliteits hydrauliek pomp
  • Verstelbare opnamepads dubbele spindel
  • Capaciteit van 4000kg
Twee koloms hefbrug / twee palenbrug
Eigenschappen:
  • twee- en drievoudige telescopische uitschuifbare draagarmen
  • staalkabel gelijkloopregeling
  • kwaliteits hydrauliek pomp incl. koelribben
  • doorzichtig oliereservoir incl. oliepeil
  • voetbeveiliging incl. akoestisch beveiligingssignaal
  • afslag bij bereiken hoogste stand
  • in hoogte verstelbare draagpads met dubbele spindels
  • automatische draagarm vergrendeling
  • volledig automatische elektrische arretering
  • afschermkap binnenzijde kolom
  • robuuste kolommen vervaardigd uit gewalst staal
  • beschermrubbers deuraanslag
  • hydraulische cilinder aan beide kanten
  • extreem lage drempel van 45mm
  • dodemans bediening bij heffen en zakken
  • automatische beveiliging bij overbelasting
  • hoogte limiet schakelaar
  • 12 zware M18 borg bouten
Specificaties
Hefcapaciteit 4000 kg
Hefhoogte min. 95 mm
Voltage 400V
Hefhoogte max. incl. pads 2050 mm
Telescooparm kort 630 - 930 mm
Telescooparm lang 830 - 1760 mm
Type olie CH32
Motorvermogen 2.2 kW
Kolomhoogte 2806 mm
Doorrijbreedte 2815 mm
Productafmetingen:
Length 0 mm
Width 0 mm
Height 0 mm
Weight 610,0 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 2.890 mm
Width 500 mm
Height 860 mm