Lek stop
Stopt kleine lekkages in verdampers, condensors, rubberen slangen, pakkingen en O-ringen
Bevat geen polymeren. Verstoort of verstopt geen A/C systeemcomponenten
Geschikt voor R134a, HFO 1234yf en R12 systemen
Veilig voor hybride en elektrische compressoren
Bevat UV-kleurstof voor lekdetectie
Eenmalig gebruik: geschikt voor 1 voertuig
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 0,20 kg |