Airco tester set
Geschikt voor diagnose en werkzaamheden aan aircosystemen.
Toepassing: R-410A en R-22
Inhoud set:
- blauwe meter voor lage druk = 0 - 24bar (0 - 350psi)
- rode meter voor hoge druk = 0 - 35bar (0 - 500psi)
- 3 slangen 150cm lang
- gele slang kan opgehangen worden aan de slanghaken aan de voor- en zijkant van het t-stuk wanneer het niet gebruikt wordt, dit beschermt de slangen tegen vervuiling en beschadiging
- 2 aansluitadapters
- handige ophanghaak
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 465 mm |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 4,31 kg |