Universele UV lek detectie
SAE gecertificeerd voor R134a en HFO1234yf A/C systemen
Veilig voor hybride en elektrische A/C systemen
Detecteerbaar bij blootstelling aan UV licht
Geschikt voor alle smeermiddelen
Mengbaar met PAG, ester en minerale olie
Bevat geen oplosmiddelen
Niet schadelijk voor A/C systemen of herstelapparatuur
Anti-slijtage middelen zorgen voor een hogere efficiëntie van de compressor en het A/C systeem. Tevens wordt slijtage van de compressor verminderd.
Anti-oxidanten beschermen het systeem tegen slibvorming en andere afzettingen die de levensduur van de compressor kunnen verkorten en de efficiëntie kunnen verlagen
Gebruik 7,5ml per voertuig
Totale inhoud = 237ml
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 95 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 155 mm |
| Weight | 0,30 kg |