Koplamptester rail / geleiderails
Rails geschikt voor koplamptester KT01RB H-Base KT01A en KT01AL Koplampafstelapparatuur . De rails is in combinatie met de H-Base de meest geschikte manier om koplampen snel en correct af te stellen.
Het onderstel en de rails voldoen aan de meest uitgebreide eisen voor het afstellen van koplampen.
Geschikt voor diverse verschillende merken koplampafstellers waaronder FLUXON.
Technische specificaties
lengte = 3500mm
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 3.500 mm |
| Productbreedte | 90 mm |
| Producthoogte | 35 mm |
| Productgewicht | 115,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 90 mm |
| Verpakkingsbreedte | 1.530 mm |
| Verpakkingshoogte | 35 mm |
| Gewicht | 11,50 Kg |