Cilinder uitdeukset hydraulisch
- 2 ton trekcilinder: slag = 128mm / max. hoogte = 537mm
- 5 ton trekcilinder: slag = 130mm / max. hoogte = 613mm
- 10 ton perscilinder: slag = 150mm /min. hoogte = 350mm
- 4 ton perscilinder: slag = 132mm / min. hoogte = 276mm
- 4 ton mini cilinder: slag = 16mm / min. hoogte = 42mm
- 10 ton korte cilinder: slag = 60mm / min. hoogte = 118mm
- 2 ton korte cilinder: slag = 76mm / min. hoogte = 139mm
Wordt geleverd in metalen koffer
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 690 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 23,00 kg |