Hydraulische flensspreider
Deze universele flens spreider is standaard uitgevoerd met C18S hydrauliek koppeling. Hierdoor is de spreider geschikt als vervanger voor de uitdeuksets PHE04 en PHE10.
Dankzij zijn compacte formaat is de spreider goed te gebruiken in krappe ruimtes.
Technische specificaties:
capaciteit = 500kg
aansluiting = 1/4'' NPT schroefdraad
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 235 mm |
| Productbreedte | 50 mm |
| Producthoogte | 50 mm |
| Productgewicht | 1,74 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 235 mm |
| Verpakkingsbreedte | 50 mm |
| Verpakkingshoogte | 50 mm |
| Gewicht | 1,80 Kg |