Wiel centreer ring / Balanceerdop
Geschikt voor alle Trainsway bandenbalanceer machines
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,1 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 130 mm |
| Verpakkingsbreedte | 130 mm |
| Verpakkingshoogte | 17 mm |
| Gewicht | 0,20 Kg |