Balanceerklem / snelspanmoer
- 36mm as
Geschikt voor de ZH825B
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 3,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 3,40 kg |
Balanceerklem / snelspanmoer
- 36mm as
Geschikt voor de ZH825B
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 3,0 kg |
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 3,40 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren