Conusset
- max - min conusmaat
- 65mm - 45mm
- 80mm - 55mm
- 110mm - 75mm
- 135mm - 95mm
Alle conussen hebben een asmaat van 36mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 4,28 kg |