Instelkaliber voor herprofileermes
Een eenvoudig apparaat voor het instellen van de juiste diepte voor herprofileren messen.
Een eenvoudig apparaat voor het instellen van de juiste diepte voor herprofileren messen.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 65 mm |
| Productbreedte | 60 mm |
| Producthoogte | 14 mm |
| Productgewicht | 0,025 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 65 mm |
| Verpakkingsbreedte | 60 mm |
| Verpakkingshoogte | 14 mm |
| Gewicht | 0,03 Kg |