Deze aandrukroller is geschikt voor het hechten van banden reparatie materiaal, zoals reparatiepleisters, pluggen en rubber.
diameter = 38mm
aandrukbreedte = 3,5mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,10 kg |