Bandenvet zwart 1L
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 145 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 127 mm |
| Weight | 1,00 kg |
Bandenvet zwart 1L
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
| Length | 145 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 127 mm |
| Weight | 1,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren