Bandenvet zwart 5L
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 5,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 210 mm |
| Verpakkingsbreedte | 210 mm |
| Verpakkingshoogte | 180 mm |
| Gewicht | 5,00 Kg |