Demontage hulparm HP1
Geschikt voor de BL202B en BL203B.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.250 mm |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Height | 425 mm |
| Weight | 107,00 kg |
Demontage hulparm HP1
Geschikt voor de BL202B en BL203B.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 1.250 mm |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Height | 425 mm |
| Weight | 107,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren