Bandenlichter 50 cm Chrome vanadium
- Chrome-Vanadium
- Oppervlakte verchroomd
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 27 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,81 kg |
Bandenlichter 50 cm Chrome vanadium
- Chrome-Vanadium
- Oppervlakte verchroomd
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 27 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,81 kg |