Deze Utilnova bandenlichter is geschikt voor stalen velgen.
De "haak" vorm zorgt voor een beter grip op de band en laat minder snel los.
lengte = 500mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,80 kg |