4 st spanklauw verlengstukken om snel en eenvoudig het opname bereik van uw vrachtwagen banden demonteer te vergroten tot 56’’.
Productafmetingen:
| Length | 335 mm |
|---|---|
| Width | 195 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 15,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 340 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 15,00 kg |