Binnenventiel
- verpakt per 50 stuks
Productafmetingen:
| Length | 19 mm |
|---|---|
| Width | 4 mm |
| Height | 4 mm |
| Weight | 0,001 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,04 kg |
Binnenventiel
- verpakt per 50 stuks
| Length | 19 mm |
|---|---|
| Width | 4 mm |
| Height | 4 mm |
| Weight | 0,001 kg |
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,04 kg |