Kleefgewicht op rol met 1200 stuks van 5 gram. De gewichten zijn voorzien van een coating en een sterke kleeflaag voor goede hechting op het wiel. Door de overlap van 2 millimeter is de beschermfolie van de tape eenvoudig te verwijderen, ook met werkhandschoenen aan.
Te gebruiken in combinatie met wandbeugel 15660.
Te gebruiken in combinatie met wandbeugel 15660.
Productafmetingen:
| Length | 323 mm |
|---|---|
| Width | 323 mm |
| Height | 28 mm |
| Weight | 6,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 353 mm |
|---|---|
| Width | 342 mm |
| Height | 32 mm |
| Weight | 7,00 kg |