Doppendoos
Inhoud:
- 13x engelse dop = 1/4'', 5/16'', 3/8'', 7/16'', 1/2'', 9/16'', 19/32'', 5/8'', 11/16'', 3/4'', 25/32'', 13/16'', 7/8''
- 6x inbusdop = 5/32", 3/16", 7/32", 1/4", 5/16", 3/8"
- 3x SL = 5.5, 7, 8
- 3x PH = 1, 2, 3
- 2x verlengstuk = 75mm, 150mm
- 1x adapter voor verlengstuk = 1/2'' inw. x 3/8 uitw.
- 1x kniestuk = 3/8''
- 1x ratel = 3/8''
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 325 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 195 mm |
| Weight | 2,22 kg |