Accessoires set
- 2x verlengstuk = 125, 250mm
- 1x t-schuifgreep
- 1x kniestuk
- 1x ratel
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2,60 kg |
Accessoires set
- 2x verlengstuk = 125, 250mm
- 1x t-schuifgreep
- 1x kniestuk
- 1x ratel
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2,60 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren