Doppenset impact / dopsleutelset engels
Slimme selectie van de meest gebruikte slagdoppen met 3/4'' en 1'' aandrijving. Deze uitgebreide dopsleutelset maakt zware reparatiewerkzaamheden sneller en gemakkelijker.
De set is volledig gemaakt van CR-MO staal en voorzien van een warmtebehandeling voor een zeer hoge hardheid tevens is de inhoud van de set gegalvaniseerd om corrosie te weerstaan. Dit alles maakt de set duurzaam in gebruik en geschikt voor gebruik op slagmoersleutels.
Alle doppen en gereedschappen zijn geplaatst in een sterke kunststof koffer die ervoor zorgt dat de inhoud mobiel, georganiseerd en schoon blijft.
Specificaties:
- aansluiting 3/4'' en 1''
- 17x doppen 3/4" aansluiting = 21mm, 22mm, 23mm, 24mm, 26mm, 27mm, 28mm, 29mm, 30mm, 31mm, 32mm, 34mm, 36mm, 38mm, 40mm, 41mm, 46mm, 50mm
- 3x doppen 1" aansluiting = 55mm, 60mm, 65mm
- 1x t-schuifgreep
- 1x kniestuk
- 1x adapter
- 2x verlengstuk
- 1x ratel 1489 N-m
- 1x adapter ¾ int - 1’’ ext
- materiaal = Cr-Mo
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 19,5 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 570 mm |
| Verpakkingsbreedte | 320 mm |
| Verpakkingshoogte | 130 mm |
| Gewicht | 20,00 Kg |