Doppenset 1'' 14 delig
Deze 1" doppenset van XPTools is gemaakt voor optimale toepassing en ideaal voor gebruik binnen én buiten de werkplaats. De stalen koffer biedt een duidelijke keuze en sterke opslagoplossing.
14 stuks gereedschapset bevat:
- 10 stuks doppen 1 '' aansluiting: 36 - 41 - 46 - 50 - 55 - 60 - 65 - 70 - 75 - 80 mm
- 1 stuks verlengstuk, externe / interne aansluiting 1", lengte 200 mm
- 1 stuks verlengstuk, externe / interne aansluiting 1", lengte 450 mm
- 1 stuks wringijzer , externe vierkante aansluiting, 1"
- 1 stuks ratel, externe vierkante aansluiting 1", 43 tanden
- 1 stuks stalen opbergkoffer
Specificaties
| Aansluiting | 1" |
| Materiaal afwerking | Chrome-plated, matte |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 225 mm |
| Productbreedte | 680 mm |
| Producthoogte | 100 mm |
| Productgewicht | 25,552 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 270 mm |
| Verpakkingsbreedte | 750 mm |
| Verpakkingshoogte | 120 mm |
| Gewicht | 26,05 Kg |