Impact doppenset inbus
- 8x inbus dop = h5, h6, h8, h10, h12, h14, h17, h19
- aansluiting = 1/2"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,30 kg |
Impact doppenset inbus
- 8x inbus dop = h5, h6, h8, h10, h12, h14, h17, h19
- aansluiting = 1/2"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,30 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren