Krachtdoppen set
De krachtdoppen zijn speciaal ontwikkeld voor op de luchtsleutel. De 3 gekleurde doppen hebben een beschermhoes. Deze hoes zorgt ervoor dat er geen beschadeging aan velgen kan komen. Let op, de drie gekleurde doppen zijn geen impactdoppen, dus niet geschikt voor gebruik met de luchtsleutel. De overige doppen zijn wel impact doppen.
- aantal doppen = 21
- aansluiting = 1/2"
- maten impact doppen = 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 32mm
- maten teflondoppen = 17, 19, 21mm
- lengte teflondoppen = 150mm
- materiaal = chrome molydeen
- zonder box
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 410 mm |
| Productbreedte | 58 mm |
| Producthoogte | 150 mm |
| Productgewicht | 3,5 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 410 mm |
| Verpakkingsbreedte | 58 mm |
| Verpakkingshoogte | 150 mm |
| Gewicht | 3,50 Kg |