Torxdoppenset
-6 = 1/4" torxdop 36mm T8, T10, T15, T20, T25, T27
-6 = 1/2" torxdop 55mm T30, T40, T45, T50, T55, T60
-6 = 1/2" torxdop 100mm T30, T40, T45, T50, T55, T60
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,95 kg |