Foam lade nr 5
Inhoud:
- 1 griptang rechte bek 10"
- 1 waterpomptang 240mm
- 1 punttang 200mm
- 1 combinatietang 200mm
- 1 zijkniptang heavt duty 200mm
- 1 schraper 160mm
- 1 nageltrekker 200mm
- 1 pick up tool 125mm
- 1 pick up tool met haak 100mm
- 1 schraper 90mm
- 1 bankhamer 300 gr
- 1 terugslagloze hamer 35 mm
- 3 beitels = 16x1/2"x180mm,18x1/2"x180mm, 24x1/2"x200mm
Deze foam lade past in de volgende gereedschapswagens:
99808G en 99808R
Productafmetingen:
| Length | 575 mm |
|---|---|
| Width | 395 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 4,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 420 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 4,30 kg |