Foam lade nr6
Inhoud:
- 1 rechte blikschaar 10"
- 1 handzaag
- 1 afbreekmes 4 st sk-2 bladen
- 1 schuifmaat rvs 6"
- 1 gradenboog rvs 14cm
- 1 platte vijl 8"
- 1 half ronde vijl 8"
- 1 ronde vijl 8"
- 1 driehoekvijl 8"
- 1 vierkantvijl 8"
- 1 automatische centerpunt
- 1 kraspen tungsten-carbide
- 1 rolmeter 5 mtr
- 1 schroefsleutel 10"
Deze foam lade past in de volgende gereedschapswagens:
99808G en 99808R
Productafmetingen:
| Length | 757 mm |
|---|---|
| Width | 395 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 2,8 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 420 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 2,90 kg |